Zprávy o vánoční besídce

18.12.2017 21:22

Zahráli jsme si na novináře, redaktory. Děti zkusily napsat krátkou zprávu o konané vánoční besídce u nás. Některé články visí v chodbě školy, některé předkládáme zde:

Dne 14. 12. 2017 se konala besídka v ZŠ a MŠ v Bílém Újezdě ve školní tělocvičně. Jako první vystupovali flétničky z MŠ, 1. ročníku a z 3. ročníku. Poté vystupovala mateřská škola s tématem šmoulové. S klarinetem vystoupila Anna Vaněčková. Poté vystoupily děti ze ZŠ s tématem star-dance. Dětem se to moc povedlo.

ZŠ a MŠ Bílý ÚJEZD pořádala ve čtvrtek 14.12. besídku. Konala se v tělocvičně zdejší školy v 9:30 a 15:00. Besídka probíhala velmi dobře. Nejdříve vystoupil kroužek Veselé Pískání, potom vystoupila mateřská škola s tématem šmoulové. Po nich zahrála Anna Vaněčková na klarinet. Nakonec vystoupila základní škola s tématem ples. Všem se to moc líbilo a hodně tleskaly.

ZŠ a MŠ Bílý Újezd pořádala zimní besídku. Besídka se konala 14.12.2017. Děti z MŠ měli téma šmoulové a děti ze ZŠ téma star-dance. Na konané akci bylo spousty lidí a dětem se to povedlo.

Děti se v této "branži" musí ještě hodně učit, ale oceňuji jejich snahu a chuť do práce.

                                                             J.K.