Textilní řemesla aneb Jak krtek ke kalhotkám přišel

07.09.2016 10:33

V pátek 21. 10. 2016 pojedou žáci ZŠ a starší děti z MŠ do Muzea Boženy Němcové v České Skalici na interaktivní program.

 

VÝLET ZRUŠEN!!!!

 

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

vážená paní učitelko, vážený pane učiteli,
 
s lítostí Vám oznamujeme, že vzhledem ke zhoršené hygienické situaci v oblasti Náchodska (výskyt onemocnění enterovirovou meningitidou) jsou Muzeum textilu a Muzeum Boženy Němcové v České Skalici nuceny zrušit interaktivní program Textilní řemesla aneb Jak krtek ke kalhotkám přišel (www.muzeumbn.cz/textilni- remesla), pro rok 2016 bez náhrady. Program se vyznačuje vysokou mírou koncentrace dětí v uzavřeném prostoru s omezenou možností odvětrání a omezenou možností usměrnit chování dětí při manipulaci se společně používanými předměty a nástroji. Rozhodnutí jsme konzultovali s hygieniky.
 
Omlouváme se vám a budeme rádi, když nám zachováte přízeň v příštím roce.
Prosíme o potvrzení přijetí e-mailu.
 
Milan Horký, ředitel
Muzeum Boženy Němcové