Netradiční hodina tělesné výchovy

11.11.2016 12:12

Netradiční hodina tělesné výchovy pro předškoláky a žáky 1. a 2. ročníku

      V úterý 15. 11. 2016  dopoledne pojedeme zvláštním autobusem do Obecního domu v Dobrém, kde na nás budou čekat trenéři stolního tenisu. Ujmou se dětí a seznámí je s tímto sportem, děti si budou moci vše vyzkoušet a  prohlédnout.

S sebou: sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, pití. Do oběda se vrátíme.

(Zájemci z řad rodičů mohou jet s námi.)

Pokud vás tento sport osloví, můžete své dítě do SK Dobré přihlásit.

     SK DOBRÉ: „HLEDÁME MLADÉ TALENTY“

- hledá kluky a holky ve věku 5-8 let do přípravky stolního tenisu.

Nabízí: - tréninkový proces pod dohledem zkušených kvalifikovaných trenérů - účast na turnajích regionální i celostátní úrovně- postupné zařazení do družstev dlouhodobých soutěží dle výkonnosti- zázemí špičkového klubu s podporou obce i kraje- zařazení do sportovního střediska s podporou MŠMT ČR