"Bojovka" na procházku

08.04.2020 12:07

Milí školáci a předškoláci,

připravili jsme pro vás aktivitu, kterou můžete plnit při procházce s rodiči. Na dvou místech v okolí obce je umístěn růžový pytel s materiálem. Úkol (na listě) je rozdělen podle tříd + pro předškoláky.

Dojdi na dané místo, najdi pytel, vyndej si svůj úkol, vypracuj ho, vyplněný list můžeš vyfotit a poslat na družinový Whatsap (nebo tridabu@seznam.cz), list zase vrať pro ostatní, pytel dej zpět na místo.

Navíc pro členy badatelského kroužku je tam práce na doma a do přírody + materiál pro čtvrťáky na PŘ.

Pro každého pohled, který můžete někomu poslat :-)

A kde pytel najdete?

Děti, které bydlí nad hlavní silnicí (horní Bílý Újezd, Masty, Roudné...)- Pytel je u velkého stromu na polní cestě do Mastů.

Děti, které bydlí pod hlavní silnicí (dolní Bílý Újezd, Hroška) - Pytel je v altánu na kopci.

 

Úkoly se budeme snažit každý týden měnit :-) Místo zůstané stejné.

 

Krásné Velikonoce Vám přejí všichni ze školy a školky :-)